Üks väga isiklik projekt. Seltskond ettevõtlikke inimesi on võtnud ette, et luua midagi head ning sellega teha head. Loodud Autismifondile sai loodud hakatuseks logo. 

Pesupood tuli minu kliendiks läbi andeka sisekujundaja Terje Lavoneni. Minu kanda on jäänud graafilised lahendused webi ja kauplustesse sisse, vaateakendele. 

http://pirkanmaantuglas.fi/et/ on üks tore klient Soomes, kellega on vahva asju ajada ja kes on mind nii piisavalt usaldanud, et olen saanud teostada omi ideid üsna vabalt. Näiteks Eesti 100 raames toimub Tamperes pidulik sündmus, mille jaoks tegime erinevaid reklaamma...

Üks ütlemata armas projekt. Imetlen inimeste julgust ja ettevõtlikkust esialgu võõrana tunduval elualal tegutsema hakata ning seda ilmselge innuga ja säravate silmadega, lahedate ideede ning tohutu potensiaaliga. Tore, kui saan ka omalt poolt panustada sellistesse ette...

Janek Mäggi luulekogu kujundus ja fotod 

Ühe luuekogu kujundamine võib olla nii rutiinne küljendamine kui täiesti omaette ettevõtmine. Mul õnnestus kasutada enda originaalfotosid raamatukujunduses ja see tegi kogu protsessi sootuks isiklikumaks.

Tekstuuride ja mustritega katsetamine on mulle alati meeldinud. Olen teinud mõned tassikujundused Tallinna Ülikooli Ökoloogia Instituudi teaduritele.

Animeeritud reklaam sotsiaalmeediasse.

LOVA Sling lapsekandmislina mustrid

Rohkem pilte nende facebook lehel ja kodulehel.

Fotostendi kujundus, kaupluse leti kujundus, lisaks palju erinevaid trükiseid ning sisekujunduselemente.

Please reload

Leia kiirelt
Please reload

  • Facebook - Black Circle